Baka József Szakkollégium

Menü megjelenítése

NTP-21 Vállalkozónak lenni jó

Utolsó frissítés: 2023 január 25.

NTP-21 Vállalkozónak lenni jó

Ismét sikeres évet zárt a Baka József Szakkollégium

Dr. Kőmüves Zsolt egyetemi docens, tájékoztatást adott az NTP-SZKOLL-21 pályázati program eredményeiről. A szakkollégiumi vezető elmondása szerint hallgatóik olyan programokon vehettek részt, amely elősegíti a hatékony vezetővé válást, a munkaerő-piacon való sikeres elhelyezkedést. Két kurzust tartottak, amely témakörét tekintve a start up-ok és a menedzsment oldaláról ragadják meg azokat a készségeket és képességeket, amelyet a 21. század munkaerő-piaca valamennyi munkavállalótól megkíván. Az elméleti előadásokat ismert szakemberek gyakorlati tréningjeivel is megerősítették, így tárgyalástechnika és sales és marketing ismeretek átadása is megtörtént. Az elhangzott elméleti és gyakorlati előadások alapján a hallgatók műhelymunkákat készítettek, amelyek könyv formájában is megjelentetésre kerültek.

A Csokonai Vitéz Mihály Szakkollégium és a Baka József Szakkollégium közös gondozásában "Tehetséggondozás a jövő kutatóiért" címmel megjelent kötetben hallgatóink írásai kaptak helyet.

A kiadvány elérhető a linken (pdf, 3 MB).